Zeměchvály

Základní článek Hnutí Brontosaurus

Valná hromada ZČ HB Zeměchvály (6. – 8. 3. 2015)

Jedna z největších událostí zeměchvalího roku – Valná hromada. Začátek se trošku vlekl, takže na sobotu a neděli zbyla spousta práce, a tak jsme horlivě diskutovali, hodnotili, hlasovali, plánovali, až se z nás kouřilo.

Odhlasovali jsme si malou změnu ve formulaci stanov, stejně tak jako to, že výše členských poplatků bude stejná jako dosud. Těšit se můžeme na nové webové stránky našeho článku, tohoto velkého činu se ujal Dan a my mu s důvěrou a nadějí držíme palce. Funkční by webovky měly být do konce tohoto roku, přičemž Dan přislíbil i další technickou podporu během provozu. Další novinkou mají být zeměchválí trička. Dosud žádná nebyla, koordinace všeho kolem jejich vzniku se ujal Čenda.
Na řadu se dostal i Zemědým samotný. Přítomní členové mu vyjádřili velkou podporu a dokonce přiznali, že ho poctivě čtou, za což je Zemědým strašně vděčný, i když se v rozích vazby trochu červenal rozpaky. Bylo dohodnuto, že Zemědým bude nejen pokračovat, ale bude sloužit i jako naše malá kronika. Z každého čísla bude vytisknut a archivován jedno vydání, ukládány budou u tvůrce Zemědýmu v konkrétním roce, tedy zatím u mě. Redaktorské řady rozšířil Tofl, který přispěl novými nápady.

Proběhlo i tradiční hlasování ve volbách nových představitelů rady Zeměchval.
výsledky voleb:
Předseda: Čáp
Místopředseda: Lenka (ale fakt těsně)
První radní (aspirant na hospodáře): Čenda
Druhý radní: Diego
Hospodář: Kuklička
Formační asistent: Tofl

Zvoleným gratulujeme a vkládáme do nich důvěru – tak nám ty Zeměchvály pěkně veďte.

Samozřejmě PsB bude, všechno bude… Letošní tábor Řeka se neptá bude jako loni na Maxovce, kromě toho se chystají následující víkendovky: v květnu na Maxovce pod vedením Diega, lesnická víkendovka aneb úspěšný návrat na Švýcárnu s Ali a Čápem, Čápova Trilogie vody v září opět na Maxovce, tradiční Hájek v říjnu a železniční víkendovka, oboje pod taktovkou Diega, a ještě adventivní víkendovka s Toflem. Jak sami vidíte, je toho dost a dost, tak se těšme, účastněme a potkávejme.
Lenka