Zeměchvály

Základní článek Hnutí Brontosaurus

Valná hromada ZČ HB Zeměchvály (15. – 17. 2. 2013)

Jak jsme se valně hromadili

V pátek jsme se jak švábi na pivo slézali do Vyskytné k Ali. Někteří autobusem, někteří vlakem i autobusem a Bětka dokonce po svých a autostopem. Nakonec nás dorazilo osm. Tolik zeměchvalníků na valné hromadě, kdo by to byl čekal! Přijelo nás rovnou 80%. Alin byt téměř praskal ve švech.

Po úspěšném slezení jsme si společně pochutnali na výborné večeři a zvesela si při tom vyprávěli. Potom nás čekalo překvapení. Ali si pro nás připravila pěkný program na poznání Zeměchval a pro zamyšlení nejen jaké Zeměchvály jsou, ale i jaké by mohly být. Plni očekávání zítřejších jednání a plánování, ulehli jsme ke spánku.

 

Hnedle ráno po snídani jali jsme se jednat o kdes čem. Shrnuli jsme, které akce jsme pořádali, kterak se nám vydařily a co bychom na dalších rádi vylepšili. Také na úředničinu došlo, ale zvládli jsme to levou zadní a než jsme se pustili do skvělého oběda, měli jsme zvolenou i novou zeměchválí radu.

Jé, to jsme se nacpali, že jsme se sotva odvalili od stolu. Ještě si necháme chvíli slehnout, a pak vyrážíme na výlet. Přes Branišov došli jsme pod Křemešník. Les byl zdoben námrazou a sněhem, bylo to moc pěkné. U zázračné studánky jsme se osvěžili a křížovou cestou jsme vyšli nahoru na Křemešník. Pěkně jsme si to tam prohlédli a osvěžili se, tentokrát v hospodě. Chvíli po setmění jsme dorazili zpět do Vyskytné.

 

Po večeři jsme pak pokračovali v jednání. Pustili jsme se do plánování akcí. Nejvíce jsme diskutovali o táboře a to nejen budoucím, ale i minulém. Nápady létaly vzduchem, ale kdo ví, jak to dopadne, tábor bude zahalen rouškou tajemství až do 1. března. Ale zájemci se určitě mají nač těšit.

V neděli jsme pak ještě chvilku plánovali a povídali a po obědě jsme se postupně loučili.

Tak tedy ahoj a na viděnou na zeměchválích akcích! 😉