Zeměchvály

Základní článek Hnutí Brontosaurus

Myšlenka na měsíc ČERVENEC

ČERVENEC

Červenec je především letní a prázdninový měsíc, kdy většina studentů tráví svůj čas různými aktivitami a pracující zase mají volno či dovolené a odpočívají.
Je to taky období, kdy Brontosaurus nejvíc ožívá a prožívá. Koná s první část PsBéček (Prázdnin pro Brontosaura) na kterých každý najde zážitkový program a u pracovně-prožitkových akcí je i proložen dobrovolnickou prací na pomoc přírodě a památkám.
Více informací, včetně seznamu táborů najdeš na webu http://prazdniny.brontosaurus.cz/

Kromě táborů se v červenci konají i různé hudební festivaly, kterých je spousta a s různými hudebními žánry, kde si každý vybere.

Červenec navazuje také na měsíc červen, kdy začíná zrát první ovoce červené barvy. Červenec označuje období, kdy už je všechno červené ovoce, které ještě jen začalo zrát a v červenci je už zralé.

Ať už budete trávit letní dny kdekoli, tak si především dávejte pozor jak na sebe tak i okolí. V dnešní době je snadné přijít k nějakému úrazu a pak z toho mít dlouhodobé komplikace

Přejeme vám krásné chvíle a nezapomenutelné zážitky, které budete zažívat na různých místech naší republiky či v zahraničí. A kdo bude mít štěstí, tak i dobrou chuť, kdo si pochutná na čerstvém červeném ovoci (jahody, maliny, červený rybíz apod.) 😉